skip to Main Content
0541 775 0 888 iletisim@paykwikkart.com
Paykwik Kart Resmi Bayi.

Paykwik, internet üzerinde kullanılmakta olan en popüler ve en güvenilir ödeme yöntemlerinden birisi olma özelliğine sahiptir çünkü Paykwik Kart kodları hem tek seferlik kullanım ömrüne sahiptir hemde limiti kullanıcısı tarafından konulabilmektedir.

Satın Al İletişime Geç
logo-paykwik

 

Paykwik Kart ile ödemeler artık çok daha güvenilir hale geliyor! Ülkemize yeni gelmiş olmasına rağmen hızla yayılan ve kendisinden çok fazla bahsettiren bu ödeme yöntemini halen denemediniz mi? Diğer ödeme yöntemlerine göre daha hızlı ve daha üst seviyede güvenlik önlemine sahip olmasıyla insanların dikkatini çekiyor ve hızlı bir şekilde ödeme yapmanıza olanak sağlıyor. Peki Paykwik Kartı nereden satın alacağız?

Paykwik Kart genel olarak internet siteleri üzerinden satılır. Mesela bizim internet sitemizde sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Sitemiz üzerinde yer alan Paykwik Kart  miktarlarını inceleyin ve hangi kartı satın almak istiyorsanız karar verin. Daha sonrada yine aynı şekilde sitemizde yer alan canlı destek hattına başvurun. Almak istediğiniz kart hakkında bilgiyi iletin ve ödemenizi yapın. Müşteri temsilcisi ödemenizi yaptıktan sonra en fazla 5 dakika içerisinde size Jeton kart bakiyenizi teslim edecektir. Evet, Paykwik Kart almak bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde oluyor.

Paykwik Kartı nerelerde kullanacağız? Paykwik  genel olarak oyun siteleri üzerinde kullanılıyor ve oyun sitelerinde ödeme sayfasına geldiğiniz zaman ödeme yöntemini Paykwik Kart seçerseniz Paykwik kartınızın üzerinde yer alan bilgileri girdikten sonra ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Back To Top