skip to Main Content
0541 775 0 888 iletisim@paykwikkart.com

Ön Ödemeli Paykwik Kart

Paykwik bir ön ödemeli bir karttır. Kredi kartı gibi kullanılabilir fakat kredi kartta ödeme sonradan alınırken paykwik kartta önden alınmaktadır. Kontörlü kartlara benzeyen paykwik kart bakiye yüklendiği zaman kullanılabilir özelliğine sahiptir. Bu sayede sizi farklı yollara sürüklemekten kurtarır, borçlu bırakmaz.

Paykwik Kartın Kullanım Kolaylığı

  Paykwik avantajlarının yanında kullanımı da oldukça kolaydır. Kartı almak için sistemde bulunan canlı destek butonundan müşteri hizmetleriyle birebir görüşerek istediğiniz limitte paykwik kart sipariş verebilir avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bu kartı Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve ülkemizde ise adı daha yeni yeni duyulmaktadır. Paykwik kartın özelliklerini duyan insanlar tıpkı Avrupa’daki gibi en çok kullanılan kartlardan birisi olacağından emin olabilirsiniz. Dünya genelinde oyun, gamer, youtube gibi alanlarda kullanılsa da diğer bahis,mobilya ve online mağazalarda da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Sistem üzerinden paykwik kartı hem ucuza alırsınız hem de alacağınız oyun ucuza gelecektir.

Paykwik Kartın Sizlere Avantajları

  Bakiyenizi kendiniz belirliyor olması, internet üzerinden en güvenilir kart olması büyük avantajlarından birisidir. Kullanımı oldukça kolay olan paykwik kartın minimum bakiyesini sizler için 10 Euro olarak belirlemiştir. Birçok ön ödemeli kart minimum limitini 30 veya 50 Euro olarak belirlerken paykwik kart onları gölgesinde bırakacak avantajı sunmuştur. Maksimum limitini belirlemesini ise tamamen sizlere bırakmıştır. 200, 500, 1000 gibi dilediğiniz bakiyenizi siz belirleyerek satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca onlu ara limitler de sistemde mevcuttur. Bakiyeniz eksik kaldığı zaman sistemdeki online canlı destekten yardım alarak istediğiniz limitteki kartı alabilirsiniz. Dilerseniz wahatsap iletişim hattından da iletişeme geçebilirsiniz. Kolay ulaşımının yanında kartı almak istediğinizde üyelik sözleşmesi ve kimlik bilgilerini sistemeden kartı hızlı bir şekilde size ulaştırıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman sitede bulunan paykwik kart ödeme seçeneğine kartınızın 14 haneli pin kodunu girerek işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Diğer avantajı ise kartınızı bozum işlemi yapabiliyor olmanızdır.

Paykwik Kart Bozdurma İşlemi

  Kartınıza aldığınız limitin tamamı yada kullanmadığınız kalan kısmını istediğiniz zaman çekebilme özelline sahiptir. Sistem üzerinden paykwik bozdurma talebinde bulunarak Euro cinsi limitinizi TL’ye dönüştürerek belirlediğiniz banka hesabınıza transfer edebilirsiniz. Alacağınız ürüne bakiyeniz yetmediyse canlı destekten yada wahatsap irtibat hattından istediğiniz limitte paykwik kart satın alabilirsiniz. Bu kart bozum işlemini en yüksek döviz kurundan gerçekleştirdiği için isterseniz yatırım olarak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top