skip to Main Content
0541 775 0 888 iletisim@paykwikkart.com
Yeni E-Pin Paykwik

Yeni E-Pin Paykwik

Paykwik kart

Euro para birimi üzerinden işlemler yapan ve internette online olarak ödemeler gerçekleştirmenize yardım eden Paykwik kart ile sizlerde çok hızlı işlemler yapabilecek ve güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabileceksiniz. Bu kartların günümüzde daha çok bahis sitelerinde kullandığı düşünülse de sanılanın aksine alışverişlerin vazgeçilmez ödeme yöntemi olan bu kart ile güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilir ve farklı bakiyelere çok uygun fiyatlarla sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Kartın satışını yapan yasal şirketler ile kuracağınız irtibatın ardından Paykwik kart satın alma işlemini başlatmış olacaksınız.

Paykwik kartı genel olarak tanımlamak gerekirse para yerine geçek bir ödeme yöntemidir diyebiliriz. Piyasada yeni görülmesine rağmen çok başarılı bir sistemdir ve bu sistem kredi kartı ya da banka kartı benzeri bir ödeme yöntemidir. Piyasada genel olarak ön ödemeli kart veya elektronik sistem olarak da bilinmektedir. Ön ödemeli paykwik kartlar, yetkili temsilciler vasıtası ile alınabilen ve online alışveriş sitelerinde ödeme yöntemi olarak kullanılan bir karttır. Kartın satın alma ya da harcama işlemleri ile uğraşacak olan herhangi bir x kişisi veya kuruluşlardır. Türkiye devleti de paykwik satış işlemleri ile yetkilendirilmiş olan ülkelerdendir. Kullanım şartları oldukça basittir. En belirgin yönü ise internet ortamında yapılan alışveriş ya da para transferi gibi işlemlerde, güvenlik yönünden herhangi bir açığı bulunmaması ve hiçbir güvenlik sorunu yaşamadan gönül rahatlığı ile online alışverişlerinizde kullanabilmeniz diyebiliriz.

Paykwik sanal kartları bilindiği üzere sizin kişisel bilgilerinizi korur ve online alışverişler zamanı çalınmasını engeller. Çünkü bu kart ile alışveriş yapacağınız zaman sadece size özel olarak oluşturulan kodu kullanarak işlem yapabileceksiniz. Paykwik kart satın aldığınız zaman bu sanal kartı birçok platformlarda kullanabilme hakkına sahip olacaksınız. Her geçtiğimiz gün daha da popüler bir hale gelen bu kartlar sayesinde kolay bir şekilde alışverişin tadını çıkartabilirsiniz ve bu karta çok düşük ücret karşılığında sahip olabilme şansınız vardır. Paykwik kartına sahip olabilmek için çok kısa bir araştırma yapıp ve gerekli bilgilere ulaşıp kartınızı sipariş edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top