skip to Main Content
0541 775 0 888 iletisim@paykwikkart.com
Paykwik

Paykwik

İnternet üzerinden alışverişlerinizde kullanabileceğiniz birçok ön ödemeli kart olmasına rağmen Paykwik Kart bunların içerisinde belkide en avantajlı seçenekler sunan kart olma ünvanını elinde tutuyor. Paykwik kart ülkemizde yükselen euro kuruna meydan okuyan fiyatlarıyla, hızlı elde edilmesi ve kolay kullanımıyla sizlere internet üzerinden alışverişin en keyifli yolunu sunuyor. Paykwik kartın avantajlarla dolu dünyasına bir göz atmak istemez misiniz.?

Paykwik kart, ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşan ön ödemeli kart ile alışveriş yapma çılgınlığından doğan “avantajların nakite çevrilmesi” sistemine dur dercesine, sizlere birçok fırsat ve kolaylık sunarken aynı zamanda uygun fiyatlarıylada dikkat çekiyor. Paykwik kartın avantajları saymakla bitmiyor. Sizlere asla okuyamayacağınız uzunlukta üyelik sözleşmeleri sunmuyor, ikametgah, nufüs kayıt örneği, sicil kaydı gibi şahsınıza özel bilgilerinizi istemiyor. Sizleri bilgisayar başında ödemenizi yaptıktan sonra ” acaba dolandırıldım mı?” dakikalarına hapsetmiyor. Gayet hızlı bir şekilde yetkili bayilerimizden elde edebileceğiniz paykwik kart sizlere alışverişin en güvenli ve en eğlenceli yolunu sunuyor. Bir diğer avantajı ise kolay kullanımı; alışveriş yapacağınız sitenin ödeme seçeneklerinden paykwik kart ödeme seçeneğine tıklayıp 14 haneli pin kodunuzu giriniz, bakiyeniz anında hesabınıza geçmiş olacaktır. Bununla birlikte geniş network ağına sahip olan Paykwik kart aynı zamanda her geçen gün yayılımcı politikasını devam ettirmekte, bizlerin günlük hayatında bize kolaylık sağlayan birçok siteyede ulaşmayı hedeflemektedir. Hali hazırda birçok intetnet sitesinde kullanabileceğiniz Paykwik kart bünyesine her gün yeni alışveriş siteleri katmakta, bizlere sunduğu avantajları hemen hemen bütün sitelerde kullandırmayı amaçlamaktadır.

Paykwik kart an itibariyle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz en avantajlı kartlardan biri olma ünvanını kısa sürede elde etmiş olup, bunun hakkını vermek için gece gündüz çalışan ekibiyle, bayileriyle kendisini, sizlerin hizmetine sunuyor. Paykwik kartın avantajlarından faydalanabilmek için sizleri 7/24 karşılıklı güven içerisinde alışveriş yapabileceğiniz, güzel karşılanıp güzel uğurlanacağınız bayilerimize bekliyoruz. Paykwik kart uğurlu alışverişler diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top