skip to Main Content
0541 775 0 888 iletisim@paykwikkart.com
Paykwik Kart Bozdurma

Paykwik Kart Bozdurma

Güvenilir internetin sizlere sağladığı faydalardan biri de Paykwik ile İnternet ortamında istediğiniz gibi sanal alışveriş yapabilirsiniz ve online ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bu sizin dolandırıcılara karşı bir nevi emniyetinizdir. Paykwik kart satın alınabilir ve herkesin bütçesine göre belli oranlarda miktarlarda kullanmakla sağlanabilen bir karttır. İlk olarak Paykwik kartınızı aldığınızda içinde bulunan Kredi ile alışveriş yapabilir ve sanal ortamlarda alışverişlerinizi Paykwik tercih ederek pin kodunu giriş yaparak ödeme kartınızdan otomatik olarak çekilir ve ürünü almış olursunuz. Alışverişinizi yaptıktan sonra Paykwik kart içerisinde bulunan paraya ihtiyacınız yok ise Paykwik bozumu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun içinde Paykwik kart bozum işlemi yapan güvenlik şirketlerine ihtiyacınız bulunmaktadır. Bizler sizin için Paykwik kart bozdurma işleminde en güvenilir kurumlardan bir Paykwik kart bozdurma işlemi kısa vadede oluşturabileceğiniz bir işlemdir. Yapacağınız birkaç adımlık işlem sonrasında Paykwik kartınızda kullanmadığınız bakiyelerinizi nakde çevirebilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile telefon görüşmesi yaparak görüşme esnasında Paykwik kartınızın ön yüzünde bulunan 16 haneli rakamı okuyarak müşteri temsilcimize kaydettirme işleminin ardından size ait olan kartın Pin kodunu da söyleyerek gerekli Paykwik bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 5 ile 15 dakika arasında Paykwik kartınızda bulunan bakiyeniz anında nakit para olarak hesabınıza geçecektir.

Paykwik kart bozum işleminde dikkatli davranmak gerekmektedir. Kur oranlarını çok dikkatli takip ederek kur oranlarını yükseldiği anda Paykwik kartlarınızı nakitte çevirmelisiniz. Eğer Paykwik kartınızda bulunan bakiyenizi düşük kur üzerinden bozdurma işlemi yaparsanız Paykwik kartınızdan alacağınız parada az olacaktır. Bu nedenle kur ne zaman yükselirse o zaman bozdurmak sizlerin yararına olacaktır. Yüksek kurdan bozdurulan Paykwik kartların getirisi fazla, düşük kurdan bozdurulan Paykwik kartların ise getirisi az olacaktır.

 

Bozum için sol alt köşede bulunan müşteri temsilcimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top